اطلاعات بیشتری در مورد نوشتن محتوای SEO بدانید

اگر شما تصمیم گرفته اید یک صفحه وب با بهینه سازی موتور جستجو در ذهن خود بسازید ، به طور محسوسی فاکتورهایی در این امر دخیل هستند. نام دامنه شما فقط یک است ، اما یک نام اساسی است.

نوشتن می تواند یک چیز کاملاً شخصی باشد ، من لرزیدم. برخی افراد استعداد نوشتن مطالب خلاقانه را بررسی می کنند. برخی افراد استعداد نوشتن کمپین های بازاریابی را دارند. برخی مطالب واقعی عالی را می نویسند. خوب ، من در گروه دوم خانواده چیزهای واقعی هستم. خسته کننده-نوشتن-فنی-مامبو-جامبو آشغال نوشتن. چگونه باید در این گروه قرار بگیرم ، باید بدانم.

نکته کلیدی دیگری که فعال می کند بهینه سازی دقیق تصاویر شماست که  سئو  در داخل پیام وبلاگ موجود است. اگر تصویری دارید ، هنگام ارسال آن ، کلمه کلیدی خود را به برچسب ALT اضافه کنید. برای کمک به افزایش نمره خود در حین بهینه سازی ، حتماً دارای سه برچسب عنوان – H1 ، H2 و H3 – در بستر وبلاگ نویسی وردپرس باشید ، این برچسب های عنوان اصلی هستند ، تنظیمات زیرزمینی ، ضخیم ، زیر خط با عنوان “پاراگراف”. بر روی فلش کلیک کنید و به منظور رفتن به هر یک از برچسب ها پیمایش کنید. همچنین ، شما دلیل کلمه کلیدی خود را چندین بار پررنگ ، مورب و زیر خط دار می کنید. این کار خاص برای بهینه سازی با استفاده از نمره کلمه کلیدی کار می کند.

محتوا پادشاه تلاش های بهینه سازی موتور جستجو است. محتوای وب سایت شما نگاه اصلی دیگر در تعیین رتبه بندی صفحه شما است. از کلمات کلیدی به طور طبیعی در کل مطالب ، به ویژه در پاراگراف های اول صفحه ، استفاده کنید.

پیوند مونتاژ چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. مطمئن شوید که شما یک استراتژی پیوند داخلی دارید. از صفحات محتوای داخلی به صفحه ویژگی خود یا سایر مطالب داخلی پیوند دهید. در صفحه اول ، اطمینان حاصل کنید که از عملکرد Screen Tip (در گوشه سمت راست بالا برای جعبه پنجره لینک فوق العاده) استفاده کنید. کلمه کلیدی را به شدت مرتبط با آن آدرس قرار دهید. لینک سازی تا حدی علمی است اما آن را انجام دهید! با استفاده از دستورالعمل های قدیمی از SEO Expert کمک بگیرید. از تأمین کنندگان ، مشتریان و دوستان خود که دارای یک نمایشگاه آنلاین هستند بخواهید سایت شما را بررسی کنند – سپس هنگامی که این سایت ها به وب سایت شما لینک می شوند ، با هم مخلوط شوند. هر پیوندی مستقیماً به صفحه خانه شما نرسد.

خوب ، اکنون مقاله Seo شما برای نوشتن کلمات کلیدی عبارتند از: – تزئینی ، لامپ ، نور ، روشن ، زیبا و روشن ، دقیق؟ بنابراین ، برای فرآیند محتوای SEO. توزیع نوشتن برنامه که ابتدا باید آن را یادداشت کنید. حساب را تقویت کنید. به عنوان یک قانون کلی ، مقالات جستجوگرها برای اینکه کمتر از 300 کلمه نباشد و شما می توانید بیش از 500 کلمه را حذف کنید. بیش از این ، شما وقت خود را برای نوشتن یک رمان برای مقاله SEO خود تلف می کنید. مقاله SEO را اکنون بخوانید و کلمات و جملات را مجدداً جایگزین کنید تا در آن کلمات کلیدی قرار گیرند. بله ، در نهایت برخی از کلمات کلیدی SEO را اینجا و آنجا بازسازی می کنید ، اما به هر حال آن را انجام دهید.

خوب ، ما به عناصر تغییر دهنده در صفحه نیاز داریم تا آنچه مردم واقعاً می بینند. مواردی که به سادگی تایپ شده اند ، به طور اساسی توسط عنکبوت های موتور جستجو قابل خواندن هستند ، وقتی صفحات شما را خزیدند ، بعلاوه عنوان صفحه شما نیز واضح است.

به هر حال ، امیدوارم که لیست تولید محتوا را ببینم و شما فقط آنقدر جرات داشته باشید که وارد فضای سایبری شوید و اولین مقاله خود را منتشر کنید. برای بررسی اثر فقط به یک مورد نیاز است.